Hakkımızda | Ulusoy Erkek Öğrenci Yurdu

Ulusoy Erkek Öğrenci Yurdu, odalarında ki ferah çalışma ortamı ve ev rahatlığını aratmayan konforu ile birlikte misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek yaşam alanları da sunuyor.

Ulusoy Erkek Öğrenci Yurdu; yurt işletmeciliğinde 18 yıllık tecrübe, ortalama 140 kişilik öğrenci kapasitesi, profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü yönetim kadrosu ile öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz öğrenci ve velilerimizden gelen istekler ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir. Ayrıca yan hizmetlerde çalışan personelimiz düzenli ve titizlikle denetlenmektedir.

Ulusoy Erkek Öğrenci Yurdu yönetim kadrosu, çalışanları ve öğrencileri ile büyük bir ailedir. Aile olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden yönetim kadromuz, öğrencilerimizin hayata hazırlanırken karşılaştıkları her türlü sorunlarına karşı hasas ve özenlidir.

Bugün yurtçuluğu profesyonel işletme, kaliteli hizmet anlayışı ile yapmanın ve Atatürkçü – Çağdaş – Yenilikçi bir çizgide ilerlemenin mutluluğunu, huzurunu yaşamaktayız.

Misyon

Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla öğrencilerimize beklentileri doğrultusunda kaliteli hizmet sağlamak ve yurtlarımız içerisinde sizlere bir ev ortamı sıcaklığını yaşatmak.

Vizyon

Yurdumuzu tercih eden öğrencilerimizin konaklama ihtiyaçlarının devamlılık arz ederek karşılanması, öğrenci yurdu işletmeciliği sektöründe öğrenci ve velilerimizin takdir ve referansları doğrultusunda tercih edilen öncü bir işletme olmak.